Kontaktuj kuriera

Máte aj naďalej otázky ohľadom medzinárodnej zásielkovej služby poskytovanej spoločnosťou PrepravaAnglicko? Kontaktujte priamo kuriéra. Na Vaše otázky vám odpovieme mailom, alebo priamo telefonicky.

button_pink

Cenník

Prenájom celého priestoru vozidla
Štandardná a nadštandardná zásielka
Zistenie hmotnosti balíka, batožiny a nábytku
Poistenie zásielky
Spôsob platby

button_blue

Ako robíme

Potrebujete rýchlo, spoľahlivo a lacno prepraviť balík, nábytok, či batožinu zo Slovenska do Veľkej Británie, alebo opačne? Ak si chcete byť istí, že Vaša zásielka skončí v tých správnych rukách včas, tak naši pracovníci sú tu práve pre vás.

button_green

Prevzatie,transport a doručenie zásielky

PrepravaAnglicko pracuje systémom "door to door", teda zásielku prevezmeme od dverí odosielateľa a Vaša zásielka bude doručená k dverám prijímateľa.

Naši kurieri prídu priamo k Vám domov a po prevzatí zásielky dochádza k zisteniu hmotnosti balíka v našej centrále. Transport zásielok sa uskutočňuje prostredníctvom motorových vozidiel IVECO DAILY, pričom miesto prevzatia aj doručenia zsielok si určuje samotný klient.

Monitorovanie prepravovanej zásielky je klientovi umožnené prostredníctvom prípadného telefonického kontaktu priamo s kurierom.

1. Základné informácie

PrepravaAnglicko je subjektom registrovaným v Anglicku. Služby, ktoré ponúkame sú v oblasti balíkovej medzinárodnej prepravy, kuriérskych služieb a sťahovania.

2. Prepravné podmienky

a) vyzdvihnutie a doručenie balíkov

Zásielka sa vyzdvihuje na adrese udanej zákazníkom, alebo klient má možnosť poslať balík priamo do nášho sídla v Anglicku, ako aj na Slovensku.

Zásielky určené k odovzdaniu kuriérovi je nutné pripraviť vo forme balíka, cestovnej tašky, alebo pevného vreca.

Zákazník je zodpovedný za dôkladne zabalenie tovaru určeného ku prevozu, ako aj označenie v prípade krehkých predmetov.

Zákazník svojim podpisom zodpovedá za správnosť informácií uvedených na prepravnom liste.

b) doručenie zásielok

Prepravné za zásielky sa účtuje: V Anglicku v librách, na Slovensku v eurách.

Možnosť úhrady prepravného:

Pri vyzdvihnutí tovaru – platba v hotovosti, bankovým prevodom alebo pri doručení zásielky.

Preberajúci svojim podpisom potvrdzuje, že zásielku prebral, nie je poškodená a nič v nej nechýba. Počas prevzatia je povinný skontrolovať stav zásielky.

3. Zákon zakazuje prepravu:

Zákazník svojim podpisom na prepravnom liste zaručuje, že zásielka neobsahuje predmety, ktorých preprava je nepovolená: alkohol, cigarety, tabakové výrobky, drogy a iné psychoaktívne látky, farmaceutické výrobky, zbrane, výbušniny, aerosóly a ľahko zápalné materiály.

Balík nesmie obsahovať niečo, čo môže znehodnotiť iné prepravované zásielky.